מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות זו (להלן: “מדיניות הפרטיות”) חלה על האופן שבו אנו, עמותת מאורות – כולל סוכוטשוב ע”ר (להלן: “מאורות”, “אנו”, “שלנו” או “אנחנו”), משתמשים במידע אישי (כהגדרתו להלן) הנאסף, מתקבל או נשמר על ידינו אודות אנשים בנוגע לשימוש באתרי האינטרנט: https://www.veten.co.il/ https://vetenbelibenu.co.il/ והאפליקציה “תן חלקנו” (לרבות אתרי המשנה שלהם, ותכניהם ( יחד להלן: “אתר”)).

1. מבוא. מדיניות פרטיות זו מיושמת משום שאנו מכירים בחשיבותה של הפרטיות. מדיניות פרטיות זו מפרטת את אופן ניהול המידע האישי שייאסף במסגרת האתר ואת הבחירות שתוכל לבצע בנוגע לאופן שבו המידע זה ייאסף וישמש במסגרת האתר. “מידע אישי” “מידע” כהגדרתו בחוק הגנת הפרטיות, ובכלל זה מידע המתייחס לאדם מזוהה או אדם הניתן לזיהוי, הכוללים נתונים על אישיותו של אדם, מעמדו האישי, פרטים אינטימיים לגביו ולגבי חייו, מצבו הבריאותי, מצבו הכלכלי, הכשרתו המקצועית, דעותיו ואמונתו .

2. תנאי שימוש. מדיניות פרטיות זו הנה חלק מתנאי השימוש באתר, כדי להבין טוב יותר את כלל התנאים באתר, אתה מתבקש לעיין בתנאי השימוש המפורסמים בכתובת https://bit.ly/4a0p80z כל מונחים מודגשים שאינם מוגדרים במדיניות הפרטיות, יישאו את המשמעות שניתנה להם בתנאי השימוש.

3. הסכמה ושינוי מדיניות הפרטיות. אינך מחויב משפטית למסור לנו מידע אישי, והנך מאשר בזה כי מסירת המידע האישי מתבצעת מרצונך החופשי. גלישתך באתר מהווה את הסכמתך לתנאי מדיניות הפרטיות הזמינה באתר בעת שימושך, ובין היתר לאיסוף, עיבוד ושיתוף מידע אישי, כמפורט בה. אם אינך מסכים למדיניות הפרטיות במלואה, הנך מתבקש שלא לעשות כל שימוש באתר. אנו שומרים על הזכות לשנות את מדיניות הפרטיות בכל עת. משכך, הנך מתבקש להתעדכן במדיניות הפרטיות מעת לעת ולפני שהנך מבצע פעולות באתר. למען הסר ספק, המשך שימושך באתר לאחר עדכון המדיניות משמעו כי הנך מקבל את המדיניות העדכנית.

4. פרטיות ילדים. ככלל, האתר מיועד למי שמלאו לו 18 שנים ואין בכוונתו לאסוף מידע אישי אודות ילדים מתחת לגיל 18. אם אתה מאמין שעשוי להיות לחברה מידע כזה, נא צור עמנו קשר בדוא”ל info@meorot.co.il]. אנו רשאים, אך לא מחויבים, לבצע בדיקות ולאסוף כל מידע שיידרש בכדי למנוע מילדים מתחת לגיל 18 להשתמש באתר.

5. סוג המידע האישי הנאסף על ידינו ואופן איסופו. נכון לעתה, איננו מחייבים אותך למסור מידע אישי על מנת לקבל גישה למידע הכללי הזמין באתר. אולם, אנו מקבלים ו/או אוספים ממך מידע אישי בדרכים הבאות:

5.1. פרטי יצירת קשר. אם תפנה אלינו, באמצעות משלוח טופס מקוון שנעמיד לרשותך, או באמצעות משלוח דוא״ל לכתובת דוא״ל המוצגת באתר, או כל אמצעי אחר במסגרת האתר, ייתכן שתתבקש למסור לנו מידע מסוים כגון שמך, כתובת הדוא״ל שלך, מספר טלפון ותוכן הפניה, וזאת על מנת שנוכל לטפל בפנייתך.

5.2. רכישות באתר. ככל שתבחר לרכוש מוצרים באמצעות האתר, אנו נשמור מידע לגבי המוצרים והרכישות אותם ביצעת באתר, כמו גם פרטים נוספים אותם תמסור לצורך ביצוע המשלוח של ההזמנה (כגון כתובת דוא”ל, שם מלא, טלפון, כתובת מלאה למשלוח).

5.3. בעת הרשמה לרשימת התפוצה שלנו. במידה ותבחרו להירשם לרשימת התפוצה שלנו על מנת לקבל כתבות ועדכונים ישירות לתיבת המייל או לטלפון שלך, אנחנו נשמור את כתובת הדוא”ל ומספר הטלפון שתספק לנו כדי לשלוח לך את העדכונים האמורים.

5.4. שיחות מוקלטות. ייתכן שחלק מהשיחות עמנו מוקלטות לצורכי בקרה וניהול השירות לכן, אם תפנה אלינו או שניצור עמך קשר טלפוני, בעקבות השארת פרטיך באתר ובכלל, זכור כי השיחה עשויה להיות מוקלטת ולהישמר למטרות אלו.

5.5. קורות חיים. במסגרת האתר, אנו עשויים לפרסם משרות פנויות בחברתנו.  אם תהיה מעוניין להגיש מועמדות לאחת מהמשרות המפורסמות, ייתכן ותתבקש למסור לנו מידע אישי, כגון שמך ופרטי קשר, עותק של קורות חייך, וכן כל מידע אישי נוסף שיתבקש במסגרת פרסום המשרה.

5.6. קבצי לוג. אנו עשויים להשתמש בקבצי לוג. המידע המופיע בקבצי הלוג כולל כתובת IP, סוג דפדפן, חותמת תאריך/זמן, עמודי הפניה/יציאה, פעולות סינון, הקלקות וכל מידע אחר העשוי להימסר לנו מהדפדפן שלך. אנו עשויים להשתמש במידע כאמור לצורך ניתוח מגמות, ניהול האתר, מעקב אחר תעבורת הגולשים באתר ולצורך איסוף מידע דמוגרפי.

5.7. עוגיות וטכנולוגיות מעקב אחרות. במסגרת האתר, אנו עשויים להשתמש ב-״עוגיות”, קבצי זיהוי אנונימיים וטכנולוגיות מעקב אחרות, לצורכי אבטחת מידע, וכן על מנת שנוכל לספק את שירותינו, להציג בפניך מידע מותאם אישית ולשפר את חוויית המשתמש במסגרת השימוש באתר. “עוגייה” הנה קובץ טקסט קטן המשמש, לדוגמה, לאיסוף מידע אודות פעילות באתר, שמירת העדפות משתמש ואימות. עוגיות מסוימות וטכנולוגיות אחרות עשויות לשמש לצורך אחזור מידע אישי, כגון כתובת IP. רוב הדפדפנים מאפשרים לשלוט בעוגיות, לרבות אם לאשרן או לא לאשרן ואופן הסרתן. ניתן להגדיר את רוב הדפדפנים באופן שתקבל הודעה אם לאשר עוגייה, או שבאפשרותך לחסום עוגיות בדפדפן.

5.8. נתוני מכשירים ניידים. אנו עשויים לאסוף מידע מוגבל מהמכשיר לצורך תפעול. מידע כאמור עשוי לכלול את סוג המכשיר, זיהוי המכשיר (ID), חותמות תאריך וזמן של השימוש באתר, סוג דפדפן, שפת דפדפן, תאריך ושעה של הבקשה שלך וה- URL המבוקש. כמו כן, אנו עשויים להשתמש בטכנולוגיית מבוססת מיקום, על מנת לסייע לנו לאסוף נתונים סטטיסטיים מצטברים, אולם לא נשתמש במידע אישי אשר יכול לזהות אותך לצרכים אלו.

5.9. Google Analytics וכלים אנליטיים נוספים. האתר עשוי להשתמש בכלי הנקרא “Google Analytics” על מנת לאסוף מידע אודות השימוש באתר. Google Analytics אוסף מידע כגון תדירות ביקורי המשתמשים באתר, העמודים בהם הם מבקרים ובאלו אתרים הם משתמשים לפני הכניסה לאתר. אנו משתמשים במידע המתקבל מGoogle Analytics- על מנת לתחזק ולשפר את האתר ואת מוצרינו. איננו משלבים בין המידע שנאסף במסגרת השימוש Google Analytics ובין מידע אישי מזהה. יכולתה של Google להשתמש ולשתף מידע שנאסף באמצעות Google Analytics אודות ביקוריך ושימושן באתר, מוגבלת על פי הסכם השירות שלGoogle Analytics , המפורסם בכתובת http://www.google.com/analytics/terms/us.html ומדיניות הפרטיות של Google, המפורסמת בכתובת http://www.google.com/policies/privacy/. תוכל לקרוא אודות האופן בו Google אוספת ומעבדת נתונים במסגרת Google Analytics בכתובת http://www.google.com/policies/privacy/partners/. באפשרותך למנוע את השימוש בנתוניך על ידי Google Analytics באמצעות הורדה והתקנה של Google Analytics Opt-out Browser Add-on, הנמצא בכתובת https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

5.10. Facebook Pixel, Google Ad sense וכלי שיווק נוספים. האתר עשוי להשתמש בכלי שיווק שעוזרים לאיסוף ושימוש במידע עבור מיקוד מודעות. יש לשים לב שכלים אלו משתמשים בעוגיות ובשיטות אחסון נוספות כדי לאסוף או לקבל  מידע. ניתן למצוא מידע נוסף בכתובות https://www.facebook.com/legal/technology_terms/, https://policies.google.com/terms?hl=iw.  ניתן למנוע איסוף מידע על ידי כלי שיווק מסוימים בכתובת  http://www.aboutads.infoוגם http://www.youronlinechoices.eu/.

5.11. מבלי לגרוע מהאמור, אנו משתמשים באתר כדי ללמוד על תחומי העניין של המבקרים בו על מנת להציע להם הצעות ופרסומים בהתאמה לכך. אנו עשויים לבצע פעולות דומות גם בהסתמך על ביקור של משתמשים באתרים אחרים ולהתאים עבורם פרסומים והצעות שיופיעו באתר, באתרים אחרים שבבעלותנו או מי מטעמנו, וכן במסגרת פלטפורמות שונות, לרבות רשתות חברתיות כדוגמת פייסבוק, לינקדין, טוויטר וכיו”ב.

6. לאילו מטרות אנו אוספים את המידע

אנו עשויים להשתמש במידע אישי שנאסף על ידינו כפי שפורט לעיל, בדרכים הבאות:

6.1. לצורך יצירת קשר איתך, לרבות כאשר הנך מתעניין בשירותי מאורות, בהצעות שונות מטעמנו, או כאשר אתה מבקש לקבל מידע נוסף.

6.2. לצורך שליחת ברכות ועדכון על פעילויות, הזמנה לשיעורים או קבלת מידע נוסף בנושא.

6.3. לצורך טיפול ויצירת קשר עמך בקשר למשרה שהגשת אליה מועמדות (בהתאמה עם סעיף 5.5).

6.4. על מנת לשפר את האתר.

6.5. לצורך טיפול בבקשותיך מכל סוג ומתן מענה לפניות ולתלונות.

6.6. לצורך אבטחת המידע באתר ועמידה בהוראות הדין.

6.7. לצורך התגוננות בהליכים משפטיים.

6.8. ככל שבחרת להצטרף לרשימת התפוצה, הכוללת קבלת ניוזלטרים, עדכונים והודעות בנוגע לפעילויות, אנו גם נשתמש בכתובת הדוא”ל שלך וכל אמצעי אלקטרוני או אחר: (א) לשלוח לך בכל תקשורת שיווקית/פרסומת שלדעתנו עשויה לעניין אותך (לרבות באמצעות מייל, ווטסאפ ו-SMS) ולשלוח לך עדכונים או חדשות בנוגע לשירותים או פעילויות שלנו. ככל שאינך מעונין בכך, תוכל להודיע לנו באמצעות שליחת המילים “הסר מדיוורים” אל info@meorot.co.il או באמצעות אפשרות ההסרה בדיוור שתקבל.

6.9. הסרתך מרשימת תפוצה זו בכל עת באמצעות לחיצה על הקישור המתאים בניוזלטר אשר יישלח אליך.

6.10. לשם הצעת והתאמת תכנים שיווקיים כמפורט לעיל.

7. אופן שיתוף המידע האישי על ידינו

אנו לא נעביר את המידע שמסרת לנו לצדדים שלישיים, אלא במקרים הבאים, ככל שיעלה צורך לעשות כן לטובת המטרות לשמן המידע נאסף על ידינו כאמור לעיל:

7.1. לנותני שירותים, ושותפים עסקיים אשר מסייעים לנו בתפעולו השוטף של האתר ובעיבוד המידע האישי.

7.2. אנו רשאים לשתף מידע אישי אם אנו סבורים בתום לב כי גישה, שימוש, שמירה או גילוי של המידע נחוצים באופן סביר על מנת: (1) לקיים כל חוק חל, תקנה, הליך משפטי או בקשה ממשלתית ניתנת לאכיפה; (2) לאכוף את הסכם השירות, לרבות חקירת הפרות פוטנציאליות של התנאים באתר או כל הסכם אחר עמנו; (3) לזהות, למנוע או לטפל באופן אחר במקרי הונאה, אבטחה או בבעיות טכניות; (4) להתגונן מפני פגיעה בזכויות, בקניין או בבטיחות של החברה או מי מטעמה, משתמשים או הציבור.

7.3. אנו עשויים לשתף מידע אישי עם נותני שירות צד ג’ ושותפים, על מנת שיסייעו לנו בפעולותינו העסקיות ועל מנת שנוכל לספק את שירותינו לך ולמשתמשים אחרים. מידע כאמור עשוי להיות מועבר גם לספקים במדינות אחרות, לרבות בארה”ב.

7.4. מיזוג או מכירה – במידה שחברתנו תירכש על ידי צד ג’ או תתמזג עם חברת צד ג’, אנו שומרים על הזכות להעביר או להמחות את המידע אישי.

8. שימוש במידע אנונימי. אנו עשויים להשתמש במידע אנונימי (כהגדרתו להלן) או לגלותו לנותני שירות צד ג’, על מנת לשפר את שירותינו ואת חוויית המשתמש שלך במסגרת השימוש באתר. כמו כן, אנו עשויים לגלות מידע אנונימי (בתמורה או ללא תמורה) לצדדים שלישיים, לרבות למפרסמים ושותפים. “מידע אנונימי” משמע מידע שאינו מאפשר זיהוי של משתמש אינדיבידואלי, כגון מידע מצטבר אודות השימוש באתר.

9. אבטחת מידע. האתר מיישם מערכות ונהלים עדכניים לאבטחת מידע בהתאם לסטנדרטים המקובלים על מנת להגן על המידע האישי המצוי בערכותינו. בעוד שמערכות ונהלים אלה מצמצמים את הסיכונים לחדירה בלתי-מורשית, אין ביכולתם להעניק בטחון מוחלט. לכן, אנו לא מתחייבים שהאתר יהיה חסין באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בו.

10. הסרה. תוכל לבחור שלא לקבל מאתנו הודעות דוא״ל פרסומיות או הודעות דוא״ל אחרות בנוגע לשירותים, באמצעות לחיצה על קישור הסרה בהתאם לדרישות הדין. לתשומת לבך, אף אם תבחר שלא לקבל מאתנו את הודעות הדוא״ל כנזכר לעיל, נוכל לשלוח לך הודעות שירותיות כדוגמת תגובה לבקשת “צרו קשר”, או בקשה מנהלית אחרת שתשלח על מנת לאפשר לך להשתמש באתר.

11. הזכויות שלך והגנה על הפרטיות שלך. אנחנו מכבדים את זכותך לפרטיות ומעוניינים לשמור רק מידע נדרש, עדכני ומדויק. חשוב לנו שתדע, שהנך רשאי לעיין במידע עליך המצוי אצלנו, וככל שתמצא שמידע זה אינו נכון, שלם, ברור או מעודכן, הנך רשאי לפנות אלינו בבקשה מפורטת לתקן או למחוק את המידע כאמור, בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות, תשמ”א – 1981 וכל התקנות שהותקנו מכוח חוק זה. אנו מזמינים אותך לפנות אלינו בנושא זה ובכל שאלה שנוגעת לפרטיות שלך באמצעות משלוח דוא”ל לכתובת info@meorot.co.il

דין ומקום שיפוט. על מדיניות הפרטיות יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל, ואך ורק לבית המשפט תל- אביב תהא הסמכות הבלעדית והייחודית בכל תביעה בקשר למדיניות פרטיות זו.

עודכן לאחרונה:  אפריל 2024

דילוג לתוכן